PROGRAM PARTNERSKI

ZARABIAJ DZIĘKI REKOMENDACJĄ

Prowadzisz firmę i chciałbyś poszerzyć swoją ofertę o dodatkowe usługi projektowania stron internetowych lub marketingu internetowego? Dołącz do programu partnerskiego checkSITE i zarabiaj dzięki polecaniu naszych usług.

Współpraca opiera się na dwóch wariantach: pierwszy z nich to podwykonawstwo, realizujemy dla Ciebie zlecenie a Ty finalnie przedstawiasz je jako swoje dzieło u Klienta, drugi wariant to po prostu przekazanie kontaktu do Klienta, my zajmujemy się wszystkimi formalnościami a Tobie płacimy prowizję na pozyskane zlecenie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Strony Internetowe Kraków

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

O PROGRAMIE PARTNERSKIM

Program partnerski naszej firmy pozwoli generować Twojej firmie dodatkowe przychody dzięki profesjonalnemu systemowi rekomendacji – to bardzo proste zarabiasz na polecaniu naszych usług lub tworzymy produkt pod Twoją marką,  dzięki czemu Twoja firma nie tylko zwiększa przychody, ale również zwiększa ofertę i grono Klientów.

Jeżeli nasza oferta Cię zaciekawiła to serdecznie zapraszamy to pozostawienia danych kontaktowych, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy wszystkie szczegóły.

Analiza konkurencji i strategia

KILKADZIESIĄT FIRM
W STAŁEJ WSPÓŁPRACY

Analiza techniczna strony internetowej

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
OFEROWANYCH USŁUG

Analiza konkurencji

WYGODNA I PROSTA
UMOWA PARTNERSKA

Dlaczego własnie nasz program?

ZOSTAW NUMER KONTAKTOWY


Zostaw dowolną formę kontaktu, na którą przedstawimy szczegóły współpracy..

Zarabiasz na przekazaniu zlecenia

Polecasz nasze usługi a my zajmujemy się całą resztą wraz z finalizacją transakcji a następnie wypłacamy Twoją prowizję.

Zwiekszasz ofertę swojej firmy

Nasz program partnerski pozwoli Ci powiększyć ofertę Twojej firmy a co za tym idzie zwiększyć grono Klientów.

Możemy pracować pod Twoją marką

Współpracując z nami masz również możliwość tworzenie projektów jako Twoja firma i do każdego zlecenia doliczasz swoją prowizję.

Oferujesz wysokiej jakości usługi

Nasza firma posiada ponad 12 letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu wszystkie nasze projekty posiadają najwyższą jakość.

Nie angażujesz swojego cennego czasu

Program partnerski nie wymaga od Ciebie żadnego czasu, wszystko opiera się na systemie rekomendacji.

Prosta umowa bez zobowiązań

Współpraca opiera się na prostej umowie, bez terminów ważności, dlatego możesz zrezygnować w każdej chwili bez  żadnych konsekwencji.