Strony Internetowe Kraków

PROJEKTOWANIE

SKLEPÓW INTERNETOWYCH KRAKÓW

Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych i funkcjonalnych sklepów internetowych w pełni dopasowanych do obecnie obowiązujących standardów. Wszystkie nasze projekty cechują się nowoczesnym designem, który nie tylko przykuwa wzrok Klientów, ale również ułatwia nawigację i proces realizacji całego zamówienia. Wszystkie nasze projekty wyposażone są w platformę WordPress WooCommerce, która pozwala w łatwy i intuicyjny sposób zarządzać sklepem internetowym poprzez najnowszy wizualny edytor wizualny.

Nasze sklepy internetowe posiadają wszystkie niezbędne integracje takie jak systemy szybkich płatności, integracje z programami wysyłkowymi oraz wszelkie niezbędne integracje z Google Analitycs i Google Search Console, które ułatwią monitoring konwersji w danym sklepie. Serdecznie zapraszamy do darmowej wyceny indywidualnego projektu.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

DLACZEGO WARTO

POSIADAĆ NOWOCZESNY SKLEP

Sklep internetowy do niezawodne narzędzie każdego przedsiębiorcy, który specjalizuje się w handlu, dzięki niemu mamy dostęp szerszego grono Klientów, którzy znajdują się w internecie bez konieczności inwestycji w punk stacjonarny. Nasze sklepy internetowe są indywidualnie przygotowane pod branże Klienta, dzięki czemu każdy projekt posiada nowoczesny design pasujący do kategorii produktowej.

Co wyróżnia nasze sklepy internetowe w Krakowie?

Tworzymy indywidualny projekt pod branże Klienta,
Projektujemy strukturę strony w oparciu o ważne słowa kluczowe,
Dokonujemy pełnej optymalizacji pod względem SEO i Google Page Speed,
Umieszczamy stronę na serwerze i wykonujemy pełną integracje.
Dlaczego warto mieć stronę

NASZA OFERTA

SKLEPY INTERNETOWE KRAKÓW

Strony Internetowe Kraków

Sklep internetowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą poszerzyć grono swoich Klientów i zbudować większą rozpoznawalność marki w internecie. Nasze projekty opieramy na sprawdzonym systemie CMS WordPress + WooCommerce, który jest jednym z najpopularniejszych narzędzi wybieranych przy tworzeniu sklepów internetowych, oferuje on nie tylko wysoką niezawodność i szybkość, ale również ogromne możliwości rozwoju w przyszłości. Specjalizujemy się zarówno w dużych jak i mniejszych projektach dla naszych Klientów w naszej ofercie znajdują się następujące sklepy internetowe:

  • Sklepy Internetowe WordPress WooCommerce – rozwiązania oparte na jednym z najbardziej popularnych systemów wykorzystywanych do tworzenia sklepów internetowych, który cechuje się łatwością edycji i oraz przejrzystym systemem zarządzania.  Sklep posiada ogromną ilość modułów, które pozwalają dowolnie rozbudować system w przyszłości.
  • Sklepy Internetowe PrestaShop – bardziej rozbudowany sklep internetowy z myślą o Klientach, którzy będą posiadać bardzo dużą ilość produktów, sklep ten oferuje szerokie integracje z zewnętrznymi systemami wysyłkowymi, programami do faktury oraz generatorem listów przewozowych.

Sprawdź co zyskujesz wybierając nasze usługi!

Wszystkie strony posiadają system CMS WordPress z wizualnym edytorem,
Zgłaszamy stronę do Google Search Console i Google Analitycs,
Dopasowujemy stronę do urządzeń mobilnych, telefonów i tabletów,
Oferujemy 12 miesięcy wsparcia technicznego dla wszystkich Klientów.

DARMOWA ANALIZA

ODBIERZ DARMOWY WYCENĘ

Czy wiesz, że tylko dobrze zbudowana strona internetowa pozwoli Ci pozyskiwać darmowych Klientów poprzez wyszukiwarkę Google? Zamów darmową wycenę i zobacz jakie rozwiązania będą najlepsze dla Twojej marki.

Analiza techniczna strony internetowej

DOKŁADNA ANALIZA
KONKURENCJI

Analiza konkurencji

OPRACOWANIE SŁÓW
KLUCZOWYCH

Analiza konkurencji i strategia

DOBRANIE SKUTECZNYCH
ROZWIĄZAŃ

Co zawiera darmowa wycena?

Przegląd konkurencji i dobór słów kluczowych,
Dokładana analiza branży oraz potencjalnych Klientów,
Dopasowanie najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy,
Ważne działania marketingowe, które pomogą pozyskiwać Klientów.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ


Wypełnij formularz i otrzymaj BEZPŁATNĄ wycenę Twojej nowej strony internetowej!

POPULARNE USŁUGI

Cennik projektowania sklepów w Krakowie

Pozycjonowanie stron - ikona

1699 zł

DARMOWA WYCENA

Strony
Wiztytówkowe

Pozycjonowanie sklepów - checkSITE

2199 zł

DARMOWA WYCENA

Strony
Firmowe SEO

Google Ads - ikona

2499 zł

DARMOWA WYCENA

Sklepy
Internetowe

DODATKOWE INFORMACJE

Zobacz jak łatwo wyprzedzić konkurencję

Wszystkie sklepy internetowe wykonane dla naszych Klientów realizujemy w oparciu o dokładne analizy danej branży oraz konkurencji naszego Klienta, która pozwala nam na dopasowanie indywidualnie struktury strony i opracować poprawną strukturę na najlepsze słowa kluczowe, które pozytywnie wpływają na wyniki wyszukiwania sklepu internetowego w Google a a w rezultacie pomagają generować nowych potencjalnych Klientów, którzy szukają danych produktów przez popularne wyszukiwarki takie jak Google oraz Bing.

Zamieszczamy poniżej zestawienie słów kluczowych, które zostały dobrane dla firmy tworzącej sklepy internetowe w Krakowie, na ich podstawie można łatwo wywnioskować jak ważne jest dobranie odpowiednich słów kluczowych.

  • sklepy www Kraków

  • sklepy internetowe Kraków

  • sklepy internetowe Woocommerce Kraków

  • sklepy PrestaShop Kraków

  • tworzenie sklepów internetowych Kraków

Według najnowszych badań ponad 60% ruchu na stronach internetowych pochodzi z urządzeń mobilnych, dlatego doskonale wiemy jak ważne jest dopasowanie sklepu internetowego do telefonów i tabletów oraz mniejszych rozdzielczości. Nasze projekty wykonane są w systemie RWD (Responsive Web Design) dzięki czemu każdy sklep spełnia wszystkie obecnie przyjęty standardy i będą one dłużej aktualne.