Strony Internetowe Kraków

KAMPANIE REKLAMOWE

Google Ads Kraków

Kampanie reklamowe Google Ads to jeden z najlepszych sposobów na pozyskiwanie nowych Klientów dla firmy w internecie już w pierwszym dniu od uruchomienia kampanii. System reklamowy Google opiera się na systemie rozliczeniowym CPC (Cost Per Click), w którym płacimy tylko i wyłącznie za kliknięcia użytkowników, którzy wyszukają w sieci określonych przez nas fraz kluczowych dopasowany indywidualnie pod profil działalności naszego Klienta.

Reklamy Google Ads umożliwiają wyświetlanie reklam w wyszukiwarce Google na podstawie linków sponsorowanych, które znajdują się w górnej części stronie i zajmują od jednej do pięciu pozycji oraz w dolnej sekcji gdzie zazwyczaj klasyfikują się w trzech dodatkowych pozycjach. Kampanie reklamowe można umieszczać również w formie reklamy tekstowej i banerowej na wybranych stronach internetowych, które współpracują z programem Google Adsense oraz w sekcji na Zakupy na stronie głównej wyszukiwarki.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

DLACZEGO WARTO

REKLAMOWAĆ SIĘ W INTERNECIE

Kampanie Google Ads to jedna z najskuteczniejszych form marketingu internetowego, która pozwala na kierowanie reklam do konkretnych Klientów, którzy wyszukują w sieci danych produktów lub usług w danym obszarze geograficznym. Według najnowszych badań każdego miesiąca w Polsce z internetu korzysta ponad 27 milionów osób, warto zwrócić uwagę ile miesięcznie traci Państwa firma, która zostaje w dolnych wynikach wyszukiwarki i zostaje pomijana przez użytkowników.

Co wyróżnia nasze kampanie reklamowe w Krakowie?

Opracowujemy indywidualną kampanię reklamową,
Dobieramy najskuteczniejsze słowa kluczowe do danej branży,
Optymalizujemy budżet i wydatki reklamowe zwiększając konwersje,,
Stale raportujemy wyniki kampanii i dajemy pełny dostęp do raportów.
Dlaczego warto mieć stronę

NASZA OFERTA

KAMPANIE REKLAMOWE GOOGLE ADS

Strony Internetowe Kraków

Kampanie reklamowe Google Ads możemy targetować dla danej grupy odbiorców, kluczem do sukcesu jest odpowiednio dobrana forma kampanii reklamowej do branży oraz dostosowanie odpowiednich słów kluczowych, które będą generowały wysoką konwersję przy najniższym budżecie. Reklamy można wyświetlać na kilka rodzajów zarówno tekstowe w postaci linków sponsorowanych, graficzne w formie banerów, w formie Video na portalu YouTube oraz Gmailu lub sekcji Google Zakupy.

  • Linki sponsorowane – są formą reklamy tekstowej, która wyświetla się w wyszukiwarce Google w pierwszych i ostatnich pozycjach, dzięki tej formie reklamy możemy zdobywać Klientów już pierwszego dnia pomimo słabszej pozycji strony na dane słowa kluczowe.
  • Reklama graficzna – forma reklamy opierająca się na graficznych banerach, które są wyświetlane na stronach partnerskich w sieci GND (Google Display Network)
  • Reklama video – forma reklamy multimedialnej wyświetlanej w postaci filmów video najczęściej kierowana na portalu YouTube.

Sprawdź co zyskujesz wybierając nasze usługi!

Bezpłatna wycena i wstępna analiza branży Klienta,
Zoptymalizowanie kampanii w celu uzyskania największej konwersji,
Nieustanny monitoring kampanii 24/7 i szybkie wprowadzanie zmian,
Dedykowany konsultant, który jest z naszym Klientami w stałym kontakcie.

DARMOWA ANALIZA

ODBIERZ DARMOWY WYCENĘ

Czy wiesz, że tylko dobrze zbudowana strona internetowa pozwoli Ci pozyskiwać darmowych Klientów poprzez wyszukiwarkę Google? Zamów darmową wycenę i zobacz jakie rozwiązania będą najlepsze dla Twojej marki.

Analiza techniczna strony internetowej

DOKŁADNA ANALIZA
KONKURENCJI

Analiza konkurencji

OPRACOWANIE SŁÓW
KLUCZOWYCH

Analiza konkurencji i strategia

DOBRANIE SKUTECZNYCH
ROZWIĄZAŃ

Co zawiera darmowa wycena?

Przegląd konkurencji i dobór słów kluczowych,
Dokładana analiza branży oraz potencjalnych Klientów,
Dopasowanie najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy,
Ważne działania marketingowe, które pomogą pozyskiwać Klientów.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ


Wypełnij formularz i otrzymaj BEZPŁATNĄ wycenę Twojej nowej strony internetowej!

POPULARNE USŁUGI

Cennik kampanii reklamowych w Krakowie

Pozycjonowanie stron - ikona

399 zł

DARMOWA WYCENA

Strony
Internetowe

Pozycjonowanie sklepów - checkSITE

799 zł

DARMOWA WYCENA

Sklepy
Internetowe

Google Ads - ikona

399 zł

DARMOWA WYCENA

Reklamy
Produktowe

DODATKOWE INFORMACJE

na temat kampanii reklamowych Google Ads

Kampanie reklamowe Google Ads to najskuteczniejszy system reklamowy w internecie, każdego dnia miliony osób przeszukują sieć w poszukiwaniu informacji na produktów lub usług a ogromna część z nich deklaruje chęć z korzystania z usług danej firmy. System reklamowy Google Ads jest bardzo skomplikowanym narzędziem, którego konfiguracja opiera się na wielu dokładnych analizach, które finalnie pozwalają stworzyć dla naszych Klientów skuteczną kampanię reklamową w optymalnym budżecie miesięcznym. Kampanie reklamowe Google pozwalają na dostosowanie budżetu do oczekiwań Zleceniodawcy, który nieustannie ma podgląd i kontrolę środków na koncie reklamowych oraz może dowolnie modyfikować wydatki w danym dniu lub miesiącu.

Najważniejszym elementem od którego zależy skuteczność kampanii jest dobranie odpowiednich słuch kluczowych, warto tutaj zaznaczyć, że Klient płaci tylko i wyłącznie za kliknięcia w reklamę a nie za wyświetlenia. Poniżej załączamy listę najpopularniejszych haseł kluczowych dla firm, które specjalizują się w tworzeniu kampanii reklamowych Google Ads w Krakowie.

  • reklama Google Ads Kraków

  • kampanie reklamowe Google Ads Kraków

  • kampanie Google Ads Kraków

  • linki sponsorowane Google  Kraków

  • reklama Google Kraków

Specjalnie dla nowych Klientów, którzy zamierzają stworzyć swoją pierwszą kampanię Google Ads przygotowaliśmy specjalne kupony promocyjne od Google, które pozwolą zwiększyć budżet kampanii o 350 zł. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny działań, która pozwoli przybliżyć szacunkowy budżet miesięczny oraz dobrać odpowiednie słowa kluczowe.