Strony Internetowe Kraków

POZYCJONOWANIE

STRON INTERNETOWYCH KRAKÓW

Pozycjonowanie stron internetowych (Search Engine Optimization) inaczej zwane również SEO to zbiór działań, które wpływają na zwiększenie wartości strony internetowej oraz poszczególnych fraz kluczowych przez wyszukiwarkę Google oraz Bing. Pozycjonowanie stron internetowych to usługa, która dzieli się na dwa typy zadań, te które wykonujemy bezpośrednio na stronie internetowej inaczej zwane rownież on-page oraz działania, które realizujemy na zewnętrznych portalach, katalogach firm oraz forach internetowych czyli tak zwane linkowanie na wybrane słowa kluczowe.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych w Krakowie, dzięki czemu wszystkim naszym Klientom oferujemy wysoką skuteczność i jakość naszych usług. Współpracujemy z mniejszymi i większymi firmami na terenie Krakowa i całej Polski, a nasi Klienci nieustannie decydują się na przedłużenie naszej współpracy. Serdecznie zapraszamy do darmowego audytu strony, który wskaże wszystkie słabe punkty strony internetowej i dopasuje odpowiednie rozwiązania.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

DLACZEGO WARTO

POZYCJONOWAĆ STRONĘ WWW

Pozycjonowanie stron internetowych jest najważniejszym czynnikiem marketingu internetowego, to własnie dzięki niemu zwiększamy widoczność naszej strony internetowej w popularnych wyszukiwarkach Google oraz Bing i docieramy większej ilość Klientów, którzy potencjalnie mogą dokonać zakupów lub skorzystać z usług naszej firmy. Według najnowszych badań ponad 90% internautów przeszukuje internet w celu znalezienia odpowiednich informacji na temat usług czy produktów a 95% z nich korzysta z pozycji, które znajdują się na pierwsze stronie w Google.

Jak wygląda pozycjonowanie stron w Krakowie?

Opracowanie planu działania i zbadanie konkurencji,
Dobranie odpowiednich słów kluczowych dla danej branży,
Linkowanie strony na zewnętrznych stronach internetowych,
Optymalizacja strony wraz z treściami oraz nieustanny rozwój.
Dlaczego warto mieć stronę

NASZA OFERTA

POZYCJONOWANIA STRON W KRAKOWIE

Strony Internetowe Kraków

Pozycjonowanie stron Kraków jest usługą dedykowaną dla małych i dużych firm oraz osób indywidualnych, którzy chcą poszerzyć grono swoich Klientów oraz widoczność marki w sieci bez inwestycji w reklamę, która generuje potencjalnych Klientów tylko wtedy kiedy za to płacimy. Posiadamy wieloletnie doświadczanie w pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów. Każdego dnia w naszym biurze pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy nieustannie obsługują naszych Klientów i pracują nad ich pozycjami w sieci.

  • Pozycjonowanie stron internetowych – działania, które skupiają się na optymalizacji strony www, treści oraz linkowaniu pod ważne słowa kluczowe, które wybieramy na podstawie analizy branży oraz konkurencji.
  • Pozycjonowanie sklepów internetowych – wszelkie działania optymalizacyjne wraz z poprawą treści zawartej w sklepie oraz pełne linkowanie na tematycznych stronach internetowych.
  • Pozycjonowanie lokalne Kraków – optymalizacja struktury strony oraz treści w witrynie pod lokalne słowa kluczowe wraz z  rozwojem wizytówki Google Maps, działania te zwiększa widoczność strony internetowej w danym obszarze lub miejscowości.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Zwiększamy widoczność i rozpoznawanie marki w sieci i wyszukiwarkach,
Docieramy do nowych Klientów, którzy szukają danej usługi w sieci,
Długotrwały efekt pozycjonowania i zdobywanie nowych Klientów,
Generujemy darmowych ruch na stronę z wyszukiwarki Google oraz Bing.

DARMOWA ANALIZA

ODBIERZ DARMOWY AUDYT STRONY

Czy wiesz, ze dobrze zbudowana strona internetowa jest gwarancją sukcesu w sieci? Zadbaj o dobrą optymalizację firmowej strony i zacznij pozyskiwać darmowych Klientów przez wyszukiwarkę Google. Odbierz darmowy audyt, w którym sprawdzimy ponad 200 współczynników branych pod uwagę przez robota Google.

Analiza techniczna strony internetowej

ANALIZA TECHNICZNA
STRONY WWW

Analiza konkurencji

OPRACOWANIE SŁÓW
KLUCZOWYCH

Analiza konkurencji i strategia

ZBADANIE KONKURENCJI
I STRATEGIA

Co zawiera darmowy audyt SEO?

Analiza konkurencji i dobór słów kluczowych,
Zbadanie branży oraz potencjalnych Klientów,
Przygotowanie najlepszych rozwiązań, które przyniosą zysk,
Wskazówki i sugestie, które poprawią widoczność strony w sieci.

SPRAWDŹ SWOJĄ STRONĘ


Wypełnij formularz i otrzymaj BEZPŁATNIE audyt Twojej witryny!

POPULARNE USŁUGI

Cennik pozycjonowania stron w Krakowie

Pozycjonowanie stron - ikona

399 zł

POZYCJONOWANIE

Strony
Internetowe

Pozycjonowanie sklepów - checkSITE

799 zł

POZYCJONOWANIE

Sklepy
Internetowe

Google Ads - ikona

399 zł

KAMPANIE

Reklama
Google Ads

DODATKOWE INFORMACJE

Zobacz jak łatwo wyprzedzić konkurencję

Pozycjonowanie stron internetowych w Google jest najskuteczniejszym działaniem długotrwałym w marketingu internetowym, które oferuje dostęp do Klientów, którzy szukają konkretnego produktu lub usługi w danej branży. Dobra agencja SEO w Krakowie doskonale zna wszystkie współczynniki, o które trzeba zadbać na stronie internetowej, aby uzyskać najlepsze rezultaty w danej branży.

Pierwszym i zarazem najważniejszym współczynnikiem jest dobranie odpowiednich słów kluczowych do danej branży, które przyniosą oczekiwaną korzyść pozyskując nowych Klientów z ruchu organicznego czyli przez wyszukiwarkę Google. Dla każdej branży będziemy dobierać inne słowa kluczowe, analiza słów kluczowych odbywa się na podstawie konkurencji oraz ilości miesięcznych wyszukiwać przykładowo dla branży pozycjonowania stron internetowych w Krakowie będą to następujące słowa kluczowe:

  • pozycjonowanie Kraków

  • pozycjonowanie stron Kraków

  • pozycjonowanie stron internetowych Kraków

  • pozycjonowanie strony Kraków

  • pozycjonowanie stron www Kraków

W przypadku pozycjonowania lokalnego, czyli wtedy kiedy świadczymy usługi w danym obszarze lub miejscowości bardzo ważnym współczynnikiem będzie wizytówka Google Moja Firma, która bardzo często pokazuje użytkownikom mobilnym w obszarze Google Maps oraz użytkownikom stacjonarnym w dodatkowych pozycjach. Dzięki dobrze przygotowanej wizytówce Google Moja Firma nasza strona zwiększy swoją widoczność przy wyszukiwaniu słów lokalnych, czyli takich, które zawierają przy wyszukiwanej frazie daną miejscowość lub obszar.