Strony Internetowe Kraków

PROJEKTOWANIE

STRON INTERNETOWYCH KRAKÓW

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych i nowoczesnych stron internetowych w Krakowie, przez ponad 12 lat w branży zrealizowaliśmy dla naszych Klientów setki projektów, które pozwoliły im zwiększyć zyski firmy i pozyskiwać nowych potencjalnych Klientów w sieci. Nasze realizacje przystosowane są do urządzeń mobilnych, dzięki czemu poprawnie wyświetlają się na telefonach komórkowych oraz tabletach, które obecnie odpowiadają za ponad połowę ruchu na stronach internetowych oraz spełniają wszystkie obecne standardy Google.

Wszystkie nasze strony internetowe posiadają system edycji treści CMS WordPress z wbudowanym edytorem wizualnym, który pozwala naszym Klientom na samodzielną edycję strony oraz wprowadzenia wszelkich zmian. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania darmowej wyceny strony internetowej.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

DLACZEGO WARTO

POSIADAĆ STRONĘ INTERNETOWĄ

Strona internetowa to najważniejsza wizytówka firmy w internecie to własnie na jej podstawie ponad 80% osób podejmuje pierwszą najważniejszą decyzje o rozpoczęcia dalszej współpracy lub chęci skorzystania z usług. Dobrze zbudowana strona internetowa to pracownik, który pracuje dla firmy 24/7 nieustannie promując produkty i usługi firmy, a także nakierowuje potencjalnych Klientów do pozostawienia danych kontaktowych.

Co wyróżnia nasze strony internetowe w Krakowie?

Przygotowujemy indywidualny projekt pod branże Klienta,
Tworzymy strukturę strony w oparciu o ważne słowa kluczowe,
Dokonujemy pełnej optymalizacji pod względem SEO i Google Page Speed,
Kompleksowo umieszczamy stronę na serwerze i wykonujemy integracje.
Dlaczego warto mieć stronę

NASZA OFERTA

STRONY INTERNETOWE KRAKÓW

Strony Internetowe Kraków

Strony Internetowe Kraków to usługa dedykowana dla firm oraz osób prywatnych, które chcą zwiększyć rozpoznawalność swojej marki w sieci oraz zamierzają pozyskiwać nowych Klientów bez inwestowanie dodatkowych środków w reklamę stacjonarną i internetową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla naszych Klientów a wszystkie nasze realizacje są indywidualnie przygotowywane do branży firmy.

  • Strony Internetowe Landing Page – prosta strona internetowa, która zawiera wszystkie ważne informacje na stronie głównej, idealnie nadają się na firmową wizytówkę oraz pod reklamy Google Ads,
  • Strony Internetowe dla firm – rozbudowana strona internetowa oparta na systemie WordPress, która posiada wiele podstron, idealne rozwiązanie dla małych i dużych firm.
  • Strony Internetowe z SEO – rozbudowana strona internetowa,  z dużą ilością podstron przygotowana pod pozyskiwanie Klientów przez najpopularniejsza wyszukiwarkę Google.
  • Sklepy Internetowe – profesjonalna platforma sprzedażowa oparta na systemie Woocommerce lub Presta Shop, która pozwala sprzedawać produkty w sieci.

Sprawdź co zyskujesz wybierając nasze usługi!

Wszystkie strony posiadają system CMS WordPress z wizualnym edytorem,
Zgłaszamy stronę do Google Search Console i Google Analitycs,
Dopasowujemy stronę do urządzeń mobilnych, telefonów i tabletów,
Oferujemy 12 miesięcy wsparcia technicznego dla wszystkich Klientów.

DARMOWA ANALIZA

ODBIERZ DARMOWY WYCENĘ

Czy wiesz, że tylko dobrze zbudowana strona internetowa pozwoli Ci pozyskiwać darmowych Klientów poprzez wyszukiwarkę Google? Zamów darmową wycenę i zobacz jakie rozwiązania będą najlepsze dla Twojej marki.

Analiza techniczna strony internetowej

DOKŁADNA ANALIZA
KONKURENCJI

Analiza konkurencji

OPRACOWANIE SŁÓW
KLUCZOWYCH

Analiza konkurencji i strategia

DOBRANIE SKUTECZNYCH
ROZWIĄZAŃ

Co zawiera darmowa wycena?

Przegląd konkurencji i dobór słów kluczowych,
Dokładana analiza branży oraz potencjalnych Klientów,
Dopasowanie najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy,
Ważne działania marketingowe, które pomogą pozyskiwać Klientów.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ


Wypełnij formularz i otrzymaj BEZPŁATNĄ wycenę Twojej nowej strony internetowej!

POPULARNE USŁUGI

Cennik projektowania stron w Krakowie

Pozycjonowanie stron - ikona

1699 zł

DARMOWA WYCENA

Strony
Wiztytówkowe

Pozycjonowanie sklepów - checkSITE

2199 zł

DARMOWA WYCENA

Strony
Firmowe SEO

Google Ads - ikona

2499 zł

DARMOWA WYCENA

Sklepy
Internetowe

DODATKOWE INFORMACJE

Zobacz jak łatwo wyprzedzić konkurencję

Wszystkie strony internetowe realizowane dla naszych Klientów wykonujemy na podstawie dokładnej analizy konkurencji oraz branży Klienta, która pozwala nam stworzyć  indywidualną strukturę strony i opracować słowa kluczowe, które znacznie poprawią pozycje strony internetowej w Google a w rezultacie strona będzie generowała dodatkowych ruch od potencjalnych Klientów.

Zamieszczamy poniżej przykładowe słowa kluczowe, które dopasowaliśmy dla firmy tworzącej strony internetowe w Krakowie, analizując nasze wyniki łatwo można zobaczyć jak ważne jest dopasowanie haseł kluczowych do oferty firmy:

  • strony Kraków

  • strony internetowe Kraków

  • strony internetowe WordPress Kraków

  • strony WordPress Kraków

  • tworzenie stron internetowych Kraków

Wszyscy nasi Klienci, którzy zdecydują się na realizację strony internetowej w naszej firmie otrzymują również pełne 12 miesięczne wsparcie oraz liczne wskazówki, która pomogą jeszcze skuteczniej pozyskiwać Klientów w sieci. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tworzenia stron internetowych w Krakowie, dlatego wiemy jak ważne jest umieszczenie odpowiednich modułów na stronie, które skutecznie pozyskają dane kontaktowe potencjalnych Klientów oraz zachęcają ich do skorzystania z oferty.